Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego software house tworzącego aplikacje bankowe dla wiekszości banków w UK, poszukujemu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista C# .Net Software Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • rozwijanie istniejącego oprogramowania,automatyzującego procesy kredytowe w bankach;
  • udział w pełnym cyklu produkcji oprogramowania:
    • od analiz biznesowych
    • przez przygotowywanie projektu technicznego
    • rozwiązania
    • kodowanie
    • testy
    • po wdrożenia

Oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu aplikacji webowych lub desktopowych
  • dobra znajomość platformy C# .Net
  • podstawowa znajomość T-SQL i Microsoft SQL Server
  • znajomość HTML/HTML5, CSS3,JavaScript, Ajax,jQuery,XSLT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji z biurem w Londynie, czytania i rozumienia specyfikacji technicznej

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • udział w realizacji dużych, międzynarodowych projektów informatycznych
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • lekcję języka angielskiego z native speakerem
  • biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Zamku Królewskiego na Wawelu)

Dodatkowe atuty:

  • znajomosć WFP, Win Forms