2016-10-04 21:16

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager - SCRUM / AGILE - tworzenie oprogramowaniaKraków

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami IT (tworzenie oprogramowania) w pełnym zakresie odpowiedzialności definiowanym PMI oraz przy uzyciu lekkich metodyk Agile
  • kontakt oraz budowanie relacji z klientem
  • planowanie, zarządzanie i odpowiedzialność za harmonogram, zakres, jakość i budżet projektu
  • monitorowanie i raportowanie postępów w projekcie
  • zapewnienie wartości pracy realizowanej przez zespół realizacyjny
  • zapewnienie satysfakcji klienta
  • utrzymanie skupienia zespołu na celu

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami min. 3 lata w tworzeniu oprogramowania
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM min. 1 rok
  • dobra znajomość metodyki Scrum oraz metody prowadzenia projektów Agile
  • doświadczenie w zarządzaniu pełnym cyklem życia produktu - od fazy rozpoczęcia do dostarczenia gotowego produktu
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetem pieniężnym projektu
  • mile widziany certyfikat SCRUM
  • wykształcenie wyższe w kierunkach informatycznych lub zarządzenia projektami
  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętności prezentacyjne
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość angielskiego

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV