2016-10-01 12:40

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dotyczących gromadzenia, przechowywania i wymiany danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mobile Developer: iOSKraków

Zadania:

  • Prace projektowe i programistyczne
  • Czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie
  • Projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja w postaci kodu C# oraz wdrażanie i analiza wydajności wdrożonych aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość języka C++
  • Bardzo dobra znajomość Objective C i/lub Swift

Firma oferuje:

  • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie
  • Twórczą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta

Mile widziane:

  • umiejętność tworzenia:
    • aplikacji Android
    • aplikacji wielowątkowych
    • testów jednostkowych