2016-12-27 15:39

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista PHPKraków

Zakres obowiązków:

  • rozwój i utrzymanie systemu
  • tworzenie rozwiązań back-endowych
  • projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
  • optymalizowanie działania systemu

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Programisty PHP
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • dobra znajomość SQL
  • znajomość JavaScript w tym jQuery
  • znajomość HTML oraz CSS
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość GIT / SVN

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę przy dobrym produkcie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • dodatkowe benefity
Wyślij CV