2017-04-21 16:37

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem rozwiązań dla sektora uczelnianego, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Ruby on RailsKraków

Zadania:

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dla naszych Klientów,
  • Testowanie i utrzymanie tworzonych rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektowym,
  • Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu,
  • Projektowanie oraz tworzenie nowych i rozwijanie aktualnych rozwiązań,
  • Implementacja i wdrażanie rozwiązań,
  • Bieżąca obsługa tworzonych systemów.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość Ruby on Rails, MariaDB, MySQL, BootStrap, GIT, SAAS,
  • Umiejętność pisania testów,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Otwartość i pozytywne nastawienie,
  • Chęć ciągłego rozwijania umiejętności,
  • Umiejętności komunikacyjne niezbędne do prawidłowej komunikacji w zespole,
  • Język angielski na poziomie dobrego rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność planowania zadań, organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole przy wyjątkowych projektach, w dynamicznie, rozwijającej się firmie działającej na rynku nowych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niekorporacyjne środowisko pracy,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej),
  • Doskonałą kawę, herbatę, wodę i inne napoje - bez ograniczeń.

Mile widziane:

  • Znajomość PostgreSQL,RSpec, HAML.