2016-11-15 21:19

Oferta pracy: Praca programista Starszy programista JavaKraków

Opis stanowiska:

  • wspomaganie tworzenia architektury,
  • proponowanie narzędzi i framework'ów,
  • wydobycie wymagań z istniejącego kodu źródłowego (początkowa faza projektu)
  • projektowanie i wdrażanie wysokiej jakości REST API

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w technologiach back-end'owych,
  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu systemów back-end dla aplikacji internetowych,
  • doświadczenie w tworzeniu Rest API (doświadczenie w WebSockets),
  • biegłość w tworzeniu aplikacji internetowych,
  • doświadczenie w Spring, Maven, Git,
  • umiejętność zastosowania: SOLID, KISS, DRY,
  • biegły angielski

Dodatkowe atuty:

  • znajomość JavaScript, HTML, CSS, Responsive design