2016-10-01 14:40

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Linux Administrator (Ubuntu/Debian)Kraków

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości działania kilkudziesięciu serwerów produkcyjnych zarówno w lokalnych jak i kolokowanych
  • nadzorowanie i ulepszanie procedur bezpieczeństwa
  • rekomendowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań technologicznych
  • stała współpraca z działem rozwoju oprogramowania i z klientami biznesowymi
  • bieżąca optymalizacja systemu pod względem wydajności systemu
  • dbanie o ciągłość działania systemów i aplikacji
  • dbanie o wykonywanie kopii bezpieczeństwa i testowanie procedur odzyskiwania

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość systemu Linux (najlepiej Debian/Ubuntu) na poziomie administratora z co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • umiejętność zarządzania bazami danych SQL i NoSQL
  • znajomość serwerów WWW:
    • Apache
    • nGinx
  • doświadczenie w pracy z dużymi systemami dużych dostępności
  • znajomość metod wirtualizacji
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy współpracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży e-commerce.
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami redundantnymi
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych w modelu master - master bądź master - slave