2017-03-21 20:55

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Handlowy - Account ManagerWarszawa/Konstancin-Jeziorna

Realizowane zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach, merytorycznych konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań do klientów z sektorów Enterprise bądź SMB w tym:
    • teleinformatycznych (LAN/WAN)
    • bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • CCTV
    • wdrożeń rozwiązań dedykowanych
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych.
  • Preferowana wiedza z zakresu:
    • oferowania kompleksowych usług IT, szczególnie usług zarządzania infrastrukturą i zasobami IT w tym także w modelu outsourcingu
    • oferowania rozwiązań LAN/WAN w oparciu o rozwiązania firmy Cisco
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
  • duża samodzielność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel komórkowy)