2016-10-05 21:39

Dla naszego Klienta międzynarodowego software house szukamy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior PHP DeveloperKatowice

Zadania:

  • programowanie aplikacji internetowych
  • optymalizacja i utrzymanie oprogramowania
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie informatyczne - preferowane wyższe
  • dobra znajomość PHP obiektowego
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery, HTML i CSS
  • dobra znajomość języka SQL i baz danych: MySQL, MS SQL Server, Oracle
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie
  • możliwość relokacji do Wielkiej Brytanii
Wyślij CV