2017-01-23 19:44

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku polskim od wielu lat, święcącej tryumfy na wielu polach w tym rozwiazania ERP, CRM, Bi Szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# - PowerBuilderKatowice

Zadania:

  • projektowanie funkcjonalności aplikacji Enterprise Architect, PowerBuilder, Visual Studio, MS SQL Server,
  • prace programistyczne w środowisku PowerBuilder, Visual Studio,
  • wykonywanie testów jednostkowych w tworzonym oprogramowaniu.

Wymagania:

  • znajomość PowerBuilder.
  • znajomość .Net, C#, TSQL,
  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL),
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu testów automatycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne,
  • znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, której produkty zajmują wiodącą pozycję wśród systemów wspomagających zarządzanie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w zakresie systemów zarządzania oraz nowoczesnych technologii,
  • prywatną opiekę medyczną i zajęcia sportowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i przyjazną atmosferę.