2016-10-04 22:47

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP.NET / C# - Ajax + CSSKatowice

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych
  • Testowanie oprogramowania
  • Dokumentacja kodu źródłowego

Od kandydata oczekujemy:

  • Praktyczna znajomość technologii C#, .NET, ASP.NET, CSS, HTML
  • Mile widziana znajomość Ajax, JavaScript
  • Praktyczna znajomość MS-SQL (T-SQL)
  • Znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS 6.0 i nowszych
  • Minimum 1,5 roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Proponujemy:

  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Również samodzielne prowadzenie projektów
  • Świetną atmosferę w biurze