2016-10-03 09:58

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy przewoźniczej, świadczącej usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Poszukujemy samodzielnych kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Spedytor Międzynarodowy Katowice

Realizowane zadania:

  • Organizacja i nadzorowanie przewozów całopojazdowych na terenie Unii Europejskiej,
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów,
  • Kompleksowa obsługa Klientów,
  • Monitoring realizowanych zleceń,
  • Kompleksową obsługę klienta w przewozach międzynarodowych,
  • Raportowanie,
  • Dbałość o terminowość.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop itp.),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Mile widziane:

Własna baza przewoźników.