Dla naszego Klienta śląskiej firmy specjalizującej się w wytwarzaniu oprogramowania klasy ERP dla segmentu firm MŚP poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer YII2 Framework 7000 - 12000 PLN Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w ramach realizowanych projektów dla Klienta
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Testowanie i walidację dostarczonego oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego jako PHP Developer
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Yii2
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Certyfikowane szkolenia

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworka Vue.js