Klientem jest jeden z Leaderów w integrowaniu nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych.

Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów informatyczno-technologicznych dla branży medycznej, specjalizuje się w radiologii, infrastrukturach medycznych, neurochirurgii i metodach przygotowania i dystrybucji leków.

Do firmy współpracującej z wiodącymi producentami sprzętu medycznego, do pracy przy innowacyjnych projektach, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Sieciowo/Systemowy Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Instalacja i administracja serwerami Linux
  • Monitorowanie i utrzymanie systemów
  • Realizacja zgłoszeń servisowych i bierzące wsparcie działów firmy
  • Udział w rozwoju systemów informatycznych
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku administratora sieci/systemów operacyjnych
  • Znajomość systemu linux (Debian)
  • Znajomość zagadnień sieciowych:
    • Protokołów sieciowych TCP/IP
    • Routingu
    • VPN
    • Firewall
  • Znajomość zagadnień serwisowych strzętu komputerowego
  • Znajomość jednego z języków skryptowych:
    • Bash
    • Perl
    • Python
    • PHP
  • Angielski minimum na poziomie B2
  • Prawojazdy KatB
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowie o pracę, bądź B2B
  • Wsparcie zespołu Administratorów

Mile widziane:

  • Znajomość technologii wirtualizacji takich jak:
    • VMWare
    • Proxmox
  • Znajomość Systemów Windows Server (AD)
  • Znajomośc technologii VOIP