Dla naszego klienta firmy zajmującej się Informatyką dla biznesu, dostarczaniem nowoczesnych, kompletnych, zintegrowanych, oprogramowań oraz infrastruktury sprzętowej, systemów usprawniających procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno i wielo-oddziałowych, a także grup kapitałowych poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista C++ Software Developer Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło

Realizowane zadania:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań,
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Dokumentacja realizowanych projektów.
  • Stack technologiczny:
    • Język: C++
    • Środowisko: Embarcadero C++ Builder XE5
    • Biblioteki: STL, Boost, VCL, DevExpress, Fast Report, ODAC
    • Baza danych: Oracle 11, 12
    • Inne: SVN, Atlassian Jira, Atlassian Confluence

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka C++,
  • Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies),
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle),
  • Znajomość systemów ERP,
  • Minimum 1,5-2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych,

Proponujemy:

  • Pracę w siedzibie Firmy w Katowicach,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w komfortowych warunkach - ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, *Wyposażona kuchnia i jadalnia,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole,
  • Pomoc we wdrożeniu w pracę,
  • Wyjazdy integracyjne :)
  • Imprezy sportowe.
Wyślij CV