Dla naszego klienta firmy zajmującej się Informatyką dla biznesu, dostarczaniem nowoczesnych, kompletnych, zintegrowanych, oprogramowań oraz infrastruktury sprzętowej, systemów usprawniających procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno i wielo-oddziałowych, a także grup kapitałowych poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista C#.NET Software Developer Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i implementacja dedykowanego oprogramowania
  • Testowanie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:

  • od 1-2 lat w górę doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość C# i .NET
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy w zespole, pisania przejrzystego kodu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwe formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w komfortowych warunkach:
    • gwarantowane miejsce parkingowe
    • bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
    • w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia
    • ładne wnętrza
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole
  • Pomoc we wdrożeniu w pracę
  • Wyjazdy integracyjne
  • Imprezy sportowe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z ASP.NET MVC, HTML, CSS
  • Praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL),Oracle