Dla naszego klienta firmy zajmującej się Informatyką dla biznesu, dostarczaniem nowoczesnych, kompletnych, zintegrowanych, oprogramowań oraz infrastruktury sprzętowej, systemów usprawniających procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno i wielo-oddziałowych, a także grup kapitałowych poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista .Net / C# Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • samodzielna implementacja oprogramowania w poniższych narzędziach programowych
  • testowanie oprogramowania
  • dokumentacja kodu źródłowego

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość technologii C#.NET
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • samodzielności
  • otwartości i kreatywności

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwe formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w komfortowych warunkach:
    • gwarantowane miejsce parkingowe
    • bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
    • w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia
    • ładne wnętrza
  • pracę w młodym, pozytywnym zespole liczącym obecnie 6 programistów
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe

Dodatkowe atuty:

  • znajomość:
    • ASP.NET
    • HTML
    • CSS
  • praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL),Oracle
  • znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS 6.0 i nowszych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii