Dla naszego klienta z USA, który specjalizuje się w odzyskiwaniu danych, szukamy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior .Net Developer (C#) Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Praca z różnorodnymi projektami związanymi z operacją na danych

Wymagania:

  • Potwierdzona znajomość C#
  • Umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Inicjatywy wewnętrzne takie jak:
    • program mentorski (możesz mieć osobistego mentora lub być mentorem dla innych)
  • Zabawną i przyjazną atmosferę (gry na konsolę, gry karciane, bilety wstępu na wydarzenia kulturowe)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (Medicover), karta sportowa (Multisport)
  • Dobrą kawę, słodkie poniedziałki, pizzę w każdy wtorek!

Mile widziane:

  • Doświadczenie w:
    • używaniu wzorców projektowych
    • T-SQL , GIT, TFS

Inne informacje:

  • Nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV w języku angielskim.