Do globalnej firmy z branży systemów płatności, posiadającej oddziały w USA i Europie, poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i projektowanie oprogramowania w JAVA 8;
  • Współpraca z innymi osobami w ramach zespołu;
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu źródłowego.

Wymagania:

  • Znajomości zagadnień tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem JAVA/J2EE;
  • Znajomości frameworka Spring;
  • Znajomości zagadnień relacyjnych baz danych oraz ORM;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Unajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Realizację projektów w ambitnym zespole, zgodnie ze SCRUM;
  • Udział w ciekawych projektach, zapewniających rozwój zawodowy;
  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach wykonywanych prac;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (możliwe są inne formy współpracy - tj. B2B);
  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych;
  • Elastyczny czas pracy.