Naszym klientem jest, lider na rynku systemów ERP, obecnie poszukujący osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Developer JavaScript (Node.js) Katowice

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Programowanie aplikacji przy użyciu JavaScript i frameworka Node.js
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Proponowanie nowych rozwiązań jak i rozwiązywanie napotkanych problemów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Biegła znajomość w JavaScript, Node.js
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min. B2)
  • Opanowanie w stopniu bardzo dobrym metodologii: Scrum/Agile, TDD, BDD
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ambitne wyzwania, dające możliwość rozwoju osobistego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Obszerny i urozmaicony pakiet socjalny
  • Możliwość dostosowania czasu pracy, dzięki elastycznym godzinom pracy