dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Doświadczony Python Deweloper Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Osoba odpowiedzialna za tworzenie mikroserwisów komunikujacych się głównie za pomocą REST oraz RabbitMQ.
  • Serwisy tworzone i wystawiane jako kontenery dockera.
  • Mile widziane tworzenie serwisów w technologi Test-Driven.
  • Używane repozytorium: git.
  • Wykorzystywane techonolgie gównie python oraz czesciowo openresty.

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie na stanowisku Python deweloper.
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość baz danych
  • Znajomość protokołów TCP/IP,HTTP itp
  • Dobra znajomość REST API

Firma oferuje:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca wsród pasjonatów przy których można się rozwijać
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę