2016-10-04 14:12

Ogólnopolski integrator, specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych w szczególności dla sektora utilities oraz przemysłu.

Oferta pracy: Praca programista Developer Oracle BPMKatowice

Zakres obowiązków:

  • Development systemów opartych o architekturę SOA i BPM
  • Development aplikacji z zastosowaniem Oracle ADF
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej sytemu
  • Wprowadzanie poprawek i usprawnień
  • Optymalizacja kodu
  • Zaangażowanie w pełnym cyklu życia projektu
  • Współpraca z zespołem analityków i developerów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako developer Oracle BPM
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i technologii związanych z integracją systemów
  • Umiejętności szybkiego uczenia się, aktywności w zdobywaniu wiedzy oraz dzieleniu się wiedzą z innymi
  • Elastyczności i samodzielności w działaniu

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w miłej atmosferze

Mile widziane:

  • Doświadczenie z architekturą SOA
  • Praktyczna znajomość Oracle ADF