Jesteśmy średnim dostawcą usług informatycznych z siedzibą w Stuttgarcie w Niemczech, kompleksowym dostawcą usług konsultingowych, wdrożeniowych i wsparcia / zarządzanych dla rozwiązań opartych na ServiceNow. Pracujemy dla krajowych i międzynarodowych firm od 1998 roku. Nasz sposób pracy charakteryzuje się punktualnością, indywidualnością i przejrzystością. Jako globalna firma konsultingowa specjalizujemy się w zakresie zarządzania usługami IT, zarządzania operacjami informatycznymi i obsługą Klienta w ścisłej współpracy z liderem rynku światowego ServiceNow. Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników na całym świecie i oferujemy jakość rozwiązań serwisowych od średnich firm po duże korporacje. Nasi Klienci to znane firmy z różnych branż, takie jak: motoryzacja, usługi komunalne, technologia informacyjna, administracja publiczna, inżynieria mechaniczna i transport.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

Oferta pracy: Praca programista ServiceNow Implemetation Specjalist / ServiceNow Developer 12000 - 18000 PLN Gliwice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Prowadź wszystkie techniczne aspekty dostarczania rozwiązań:
    • konfigurację interfejsu użytkownika aplikacji
    • konfigurację przepływu pracy
    • opracowanie wymaganego raportowania specyficznego dla klienta
    • tworzenie skryptów
    • tworzenie komponentów integracji wymagań (SSO, LDAP, systemy stron trzecich itp.)
  • Bądź kluczowym członkiem zespołu wdrożeniowego projektu, współpracuj z międzynarodowym zespołem, Klientami i ServiceNow zespołu technicznego
  • Przygotuj wszystkie produkty i wewnętrzne produkty techniczne Klienta o najwyższej jakości
  • Zaangażuj się w ciągłe doskonalenie naszych technik wdrożeniowych i opartych na nich usługach
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności, bycie wewnętrznym i zewnętrznym ekspertem ServiceNow

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie - informatyka lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w implementacji ServiceNow
  • Minimum 2 lata doświadczenia w JavaScript lub pokrewnym języku tworzeniu aplikacji
  • Zaawansowana znajomość JavaScript lub pokrewnego języka tworzenia aplikacji
  • Doświadczenie w technologiach internetowych takich jak: XML, HTML, WebServices, itp.
  • Znajomość ITIL / ITSM i / lub zarządzania operacyjnego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe 70 - 110 zł / h
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę z 30-sto dniowym urlopem wypoczynkowym / rok
    • umowę B2B z płatnym urlopem (do uzgodnienia)
  • Całkowitą pracę zdalną
  • Płaska struktura organizacyjna w powstającej firmie
  • Pozytywne środowisko pracy w międzynarodowym zespole z Niemiec, Polski, Brazylii i Australii

Mile widziane:

  • RDBMS / SQL - doświadczenie w tworzeniu integracji za pośrednictwem JDBC i serwera MID
  • arządzanie procesami biznesowymi / automatyzacja
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość aktualnych rozwiązań ITSM od HP, BMC, Efecte, CA.
  • Certyfikat ITIL Foundation, np. ITIL V3
  • Certyfikat ServiceNow System Administration
  • Certyfikowany specjalista ds. Wdrożenia ServiceNow
  • Certyfikat ServiceNow dla programistów