2016-10-03 09:12

Dla naszego Klienta, firmy z polskim kapitałem, świadczącej szeroki zakres usług spedycyjnych na terenie kraju i całej Unii Europejskiej Poszukujemy samodzielnych kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Spedytor Międzynarodowy i KrajowyGdynia

Opis stanowiska:

  • Organizacja spedycji międzynarodowej i krajowej,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
  • Planowanie i ustalanie warunków transportu,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i optymalizację kosztów spedycyjnych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych Klientom,
  • Kreowanie w środowisku spedycyjnym marki pracodawcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Mile widziana własna baza przewoźników,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego,
  • Dobra znajomość rynku przewoźników,
  • Biegła obsługa komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop itp.),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjna premia od wypracowanego zysku,
  • Pracę w prestiżowej firmie.

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Prawo jazdy kategorii B.