Naszym Klientem jest polski software house, realizujący wyborowe projekty w Big Data, Android, iOS i innych technologiach dla firm głównie z UK i USA, stosujący zasadę indiwidualnego, twórczego podejścia do wykonywanych zadań. Obecnie dla tej firmy szukamy ambitnej, energicznej, ceniącej samodzielność osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Javascript Developer Gdynia

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca nad rozwojem projektu w branży logistycznej
  • Wdrożenie nowego designu
  • Możliwość zastosowania własnych pomysłów i rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Javascript
  • Znajomość:
    • HTML5
    • CSS
    • ES2015+
    • GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość 1-2 dni pracy zdalnej
  • Bezpłatny parking
  • Wygodna lokalizacja w centrum Gdyni
  • Szkolenia z nowych technologii
  • Wygodne biuro i nowoczesny sprzęt
  • Niekorporacyjna atmosfera w pracy

Mile widziane:

  • Znajomość React
  • Znajomość Angular
  • Znajomość UX
  • Znajomość SASS / LESS