Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Perl - przetwarzanie tekstuGdańsk

Zadania:

  • analiza wymagań i tworzenie skryptów zasilających bazy danych,
  • rozwijanie i utrzymanie aplikacji bazodanowych,
  • optymalizacja stosowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w Perl,
  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • znajomości zagadnień programowania obiektowego,
  • znajomości systemu OTRS,
  • znajomości praktyk ITIL,
  • umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji Git,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Proponujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • nowe wyzwania zawodowe,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o wypracowanej pozycji na rynku.