Do firmy która ma swój własny product- platformę do przelewów międzynarodowych szukam osobę na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular/Senior PHP Developer 8000 - 12000 PLN Gdańsk

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: dowolna B2B / Kontrakt

Zadania:

wdrażać nowe funkcjonalności, optymalizować, utrzymywać i rozwijać istniejące aplikacje i produkty w podziale na: 80% rozwój, 20% utrzymanie

tworzyć i rozwijać nasze systemy, aplikacje i produkty z wykorzystaniem wzorców takich jak CQRS, Event Sourcing

pracować nad rozwojem API (dla aplikacji mobilnych, webowej i partnerów zewnętrznych)

wspólnie z całym zespołem będziesz uczestniczyć w rozwoju architektury systemów informatycznych

Oczekiwania:

minimum 3 lat doświadczenia komercyjnego w PHP

bardzo dobrej znajomości PHP (OOP) w wersji 7.3

bardzo dobrej znajomości frameworków PHP (najlepiej Symfony)

dobrej znajomości SQL

doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem TDD

znajomości narzędzi:

-PHPUnit lub PHPspec

-Git

znajomości języka angielskiego

Firma oferuje:

elastyczne godziny pracy (start między 7.00 - 9.00)

dodatkowe 150 zł co miesiąc do wykorzystania na platformie Multikafeteria.

pakiet medyczny i ubezpieczenie

świeże owoce

budżet na szkolenia i kursy

Mile widziane:

znajimość:

-javascript

-CQRS

-Docker

-RabbitMQ