2017-04-26 09:02

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Visual Basic .NET DeveloperGdańsk

Opis stanowiska:

  • Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych w oparciu o technologię .NET
  • Projektowanie oraz tworzenie specyfikacji technicznych implementowanych rozwiązań

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej 3-4 lata
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (elektronika i telekomunikacja, automatyka, fizyka, matematyka)
  • Znajomość:
    • Visual Studio w wersji co najmniej 2010
    • języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu następujących technologii:
    • Visual Basic
    • VB .NET
    • MS SQL
  • Umiejętność:
    • systematycznej pracy, samodyscyplina
    • współpracy w zespole oraz klientami
  • Zdolność do szybkiego uczenia się, duch innowacyjności oraz pomysłowość

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w projektach dla czołowych firm z całej Europy
  • Rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikaty)
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej dla zainteresowanych

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość C#
Wyślij CV