2017-06-15 12:09

Oferta pracy: Praca programista Programista WEB - HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, XmlCzęstochowa

Realizowane zadania:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, Xml oraz innych w zależności od posiadanych umiejętności,
  • poszerzanie własnych umiejętności w zakresie technologii używanych w organizacji,
  • opieka nad już istniejącym oprogramowaniem,
  • praca w zespole Scrum.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu front end,
  • biegła znajomość HTML 5, CCS 3, JS Responsive Web Design, CSS Media queries jQuery, Json, Xml, zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • dbałość o jakość tworzonego kodu,
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
  • miejsce pracy w centrum miasta - 10 minut od Dworca PKP i PKS,
  • pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
  • pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Mile widziane:

  • znajomość Bootstrap,
  • znajomość XPath, XSLT,
  • znajomość PHP 5, PropelORM,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemów Linux,
  • znajomość IIS, Apache,
  • doświadczenie z Windows Azure,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji,
  • umiejętność obsługi programów graficznych,
  • znajomość narzędzi testowych.
Wyślij CV