Dla najdynamiczniej rozwijającego się StartUp'u z branży e-commerce w Polsce, rozszerzającego swoją działalność na kraje Unii Europejskiej,

do pracy przy tworzeniu własnej platformy, z pełną autonomią i możliwością doboru narzędzi oraz zespołu, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Technical Lead/Product Owner Cała Polska

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów informatycznych dopasowanych do wizji przyszłej ekspansji
  • Współpraca bezpośrednio z kadrą decyzyjną
  • Budowa własnego zespołu IT po okresie wdrożenia
  • Budowa strategii rozwoju działu IT
  • Odpowiedzialność za projekt w roli Product Owner
  • Dobór najlepszych narzędzi / metod rozwoju systemów e-commerce

Wymagania:

  • Bogate doświadczenie w budowaniu systemów e-commerce
  • Angielski min. B2
  • Dobra znajomość:
    • OOP
    • PHP7
    • Magento(Magento2)
    • SQL/MySQL/PostgreSQL
    • JSON
    • Rest & SOAP
    • WebAPI
    • HTML/CSS
    • JavaScript (jQuery, Knockout, React.Js, Bootstrap)
    • RWD
  • Software Engineering:
    • SOLID
    • CRUD
    • Design Patterns
    • OOP Principles

Firma oferuje:

  • Całkowita wolność, elastyczność i pełen wpływ na to, jak będą wyglądać Twoje projekty
  • Współpraca bezpośrednio z założycielami firmy, nakierowana na aspekt biznesowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Współpraca tylko z najlepszymi SoftwareHousami w kraju
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i rezultatów