Dla naszego Klienta, firmy, która rozwija innowacyjne produkty od podstaw w nowoczesnych technologiach w oparciu o stos Java, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Mid) Bydgoszcz

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie oprogramowania na podstawie wymagań
  • Implementacja oprogramowania na podstawie projektu z wykorzystaniem Java 8
  • Implementacji testów jednostkowych i integracyjnych
  • Praca przy tworzeniu nowego portalu

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w technologii Java
  • Umiejętność pisania zapytań SQL oraz doświadczenie z relacyjną bazą danych
  • Znajomość narzędzi np. SVN, GIT, JIRA, Jenkins, Maven
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B do wyboru
  • Program dodatkowych świadczeń pracowniczych np. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna
  • Udział w realizacji unikalnego projektu w nowoczesnych technologiach
  • Stała współpraca
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miejsce pracy; Warszawa lub Bydgoszcz

Mile widziane:

  • JSF2, PrimeFaces, EJB 3, JPA, WildFly, WebServices
  • Spring (Security, Data, Boot), Angular2, TypeScript