Zmiany w TeamQuest

TeamQuest 01.01.2015 r. News!

Początek roku to nie tylko kolejna cyfra w jego numeracji, to również zmiany firmie TeamQuest. Tą najbardziej widoczną jest nowa strona internetowa, którą właśnie przeglądacie.

Mamy nadzieję, że nowa strona dostarczy Wam jeszcze więcej informacji na temat naszej działalności, czy zrealizowanych przez nas projektów rekrutacyjnych.

Jesteśmy firmą dynamiczną, otwartą na relacje z naszymi Partnerami Biznesowymi i Kandydatami, z tego powodu i nasza strona jest czymś więcej, niż jedynie wizytówką kolejnej firmy doradztwa personalnego. Chcemy, aby dostarczała ona informacji na temat rynku human resources.

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam na poznanie i dobre zrozumienie branży IT. Tym samym chcielibyśmy podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami związanymi z tematyką szeroko pojętej rekrutacji specjalistów IT/Telco. Informacje z rynku pracy, które przygotowaliśmy i chcielibyśmy się z Wami podzielić, znajdują się w zakładce BLOG.

Owocem naszego doświadczenia i dynamiki działania jest nie tylko nowa strona internetowa i wspomniany blog; to również stworzone przez nas narzędzie o nazwie Parser CV. Jesteśmy pierwsi na polskim rynku, którzy stworzyli mechanizm do automatycznego zaczytywania informacji zawartych w CV do wybranego oprogramowania wspomagającego rekrutację. Zachęcamy do wypróbowania tego narzędzia na stronie www.pozyskajdane.pl

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany, o nowych treściach, artykułach publikowanych na naszej stronie, zachęcamy do zapisania się do newslettera.

Zapraszamy do lektury nowej strony internetowej. Liczymy, że staniesz się jej stałym czytelnikiem.

Najnowsze oferty pracy:

Polecane wpisy na blogu IT: