Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmy, działającej na rynku usług konsultingowych i tworzenia software, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista AndroidBiałystok

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji dla systemu Android
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Oczekiwania:

  • 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji dla systemu Android
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia aplikacji dla systemu Android
  • Samodzielność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie interfejsu użytkownika oraz dokumentacji jak i swobodnej korespondencji e-mail

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju