Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy z sektora IT, obsługującej największych klientów z sektora finansowego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP.NET Białystok

Zadania:

  • Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii .NET
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Realizacja testów jednostkowych
  • Wsparcie testów akceptacyjnych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka C# oraz komponentów .NET w szczególności ASP.NET MVC
  • Znajomość SQL i PL/SQL
  • Javascript, nHibernate
  • Znajomość architektury SOA: WCF, Web Services
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o architekturę wielowarstwową

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Udział w szkoleniach i interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Finansowe wsparcie relokacji do pracy w Warszawie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji mobilnych
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania zadań
  • Znajomość standardu UML i XML