2017-09-25 15:57

Naszym klientem jest firma IT z centrum Białegostoku, dostarczająca najwyższej jakości rozwiązania IT. Obecnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer (aplikacje webowe) z minimum rocznym doświadczeniemBiałystok

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Praca nad aplikacjami webowymi - rozwój i implementacja nowych rozwiązań z wykorzystaniem jęzka Java
  • Zdobywanie i poszerzanie wiedzy z zakresu technologii: CQ5/AEM6, JCR, Sling, OSGI, REST, MAVEN (w zależności od aktualnie posiadanej wiedzy)

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów, z pełną dyspozycyjnością do pracy w ciągu tygodnia
  • Minimum ok. 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java/JEE
  • Praktyczna znajomość popularnych bibliotek i framework'ów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania i pracy wspólnej jak Git/SVN/Bitbucket
  • Znajomość technologii webowych
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL/NoSQL)
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania oraz pisania dokumentacji

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Wsparcie bardziej doświadczonych developerów w nauce i rozwijaniu umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowy o pracę bądź B2B - do wyboru przez kandydata
  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta
Wyślij CV
Wyślij CV