2016-10-07 09:21

Dla jednego z naszych Klientów - wiodącego dostawcy oprogramowania komputerowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. Rekrutacji ze znajomością języka angielskiegoBiałystok

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie wewnętrznych procesów rekrutacyjnych.

Do jej obowiązków będzie należało m.in.

  • umawianie spotkań z potencjalnymi Kandydatami
  • kontakt z Firmami rekrutacyjnymi
  • dbanie o profesjonalny przebieg procesu rekrutacyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • Umiejętność budowy i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Znajomość rynku IT
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wyjątkową atmosferę pracy