Dla naszego Klienta, bardzo szybko rosnącej polskiej firmy ( z oddziałami w USA oraz 3 krajach Europy Zachodniej) działającej na rynku dedykowanych rozwiązań IT dla klientów (m.in z branży przemysłowej, energetycznej czy farmaceutycznej) z Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Software Developer Zielona Góra

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji dla platformy Android w nowy projekcie.
  • Współpraca z zagranicznym Klientem

Wymagania:

  • Dostępność od 1 marca lub wcześniej
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu mobilnych aplikacji w systemie Android
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Bardzo dobra znajomość Android SDK, SQL/SQLite
  • Umiejętność tworzenia web service's bazujących na REST
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu GIT
  • Znajomość metodyki Scrum
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Pracę w międzynarodowych i doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych z branży Aerospace & Defence
  • Zaawansowany program szkoleń
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
  • Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Znajomość C/C++ (JNI, SWIG)
  • Znajomość biiblioteki ArCore, czyli Augmented Reality na platformie Android