2017-04-27 11:37

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Integration Engineer do interfejsów międzysystemowychZielona Góra

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i obsługa interfejsów międzysystemowych włączając konsolę aplikacji i WEB GUI
  • Wsparcie użytkowników w tym administratorów w zakresie korzystania z interfejsów międzysystemowych
  • Poprawianie błędów interfejsów, aplikacji i dokumentacji technicznej
  • Dbanie o spójność i aktualność dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie zgodności interfejsów (zarówno technicznej jak i dokumentacyjnej)
  • Testowanie i wdrażanie nowych wersji kluczowych aplikacji
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Rekomendacja odpowiedniej warstwy sprzętowej

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego - komunikacja w języku niemieckim, dokumentacja po angielsku
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server i Linux/Unix
  • Znajomość technologii Java w tym serwery aplikacyjne: Tomcat / Jboss i serwer Apache
  • Znajomość Java SE/EE, Maven2, itp
  • Znajomość baz danych i języka PL-SQL (Oracle) wraz z umiejętnością sprawnego poruszania się w strukturze bazy danych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w środowisku rozproszonym (część zespołu w Polsce, plus zewnętrzni dostawcy usług)
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji (testy funkcjonalne, wydajnościowe, obsługa błędów, itp)
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej
  • Gotowość pracy w Niemczech

Firma oferuje:

  • Kontrakt - Niemcy/Monachium
  • Możliwe wsparcie w migracji
Wyślij CV