Nasz Klient - firma specjalizująca się w świadczeniu usług inżynierskich i informatycznych. Ich zaangażowane i pełne pasji zespoły wspierają Klientów firmy na każdym etapie rozwoju, od projektowania UX po konserwację produktu. Współpracują bezpośrednio z Klientami, aby znaleźć rozwiązania, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Dla nich jakość oznacza zadowolenie Klienta, a to przekłada się na lata udanej współpracy. Dlatego jest to ich priorytet od chwili, gdy zbierają wymagania i we wszystkich fazach projektu. Współpracują z takimi firmami, jak: DELOITTE, RAZAR, TRACKMAN, VIESSMANN, CZARNIKOW. Ich klucz do sukcesu? Wyjątkowy zespół i najnowocześniejsza technologia. Starannie wybierają zarówno najlepszych ludzi, jak i odpowiednie rozwiązania programowe. Jedna misja! Osiąganie razem celi biznesowe. Zawsze są gotowi pójść o krok dalej, aby znaleźć rozwiązanie, które zapewni Tobie najlepszą możliwą drogę. Wierzą w otwartą komunikację i swobodną wymianę inspirujących pomysłów. Różnorodność w zespole pomaga znaleźć optymalne rozwiązanie, traktują wiele punktów widzenia jako podstawę dla nowych pomysłów. Dlatego do swojego zespołu poszukują właśnie Ciebie! - na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Senior iOS Developer Wrocław

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymania aplikacji mobilnej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standartami obowiązującymi w firmie
  • Analiza zgodności funkcjonowania aplikacji ze specyfikacją techniczną

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Swift
  • Znajomość Objective-C
  • Znajomość ARkit
  • Znajomość wzorca MVC
  • Znajomość CoreData
  • Znajomość mapbox
  • Znajomość gpx
  • Znajomość parser

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Praca zdalna jeden dzień w tygodniu
  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego
  • Spersonalizowane kursy języka angielskiegoo
  • Nielimitowana kawa i herbata
  • Owocowe dni dwa razy w tygodniu