Polska firma związana z IT - oprogramowania, została założona w 2017 roku. Obecnie firma pracuje nad rozwojem autorskiej aplikacji SaaSowej, która będzie miała na celu integrację z platformami: Spotify, Google Adwords, Amazon i Facebook dla rynku e-commerce. W tym celu firma poszukuje osoby, która będzie myślała nieszablonowo, do swojego zespołu na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Java Regular Developer ze znajomością JavaScript (React / Angular) 12000 - 15000 PLN Wrocław

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie autorskiej platformy dla rynku e-commerce w oparciu o integrację z Google Adwords i Facebook i Amazon;
  • Praca związana z rozwojem, dodawaniem nowych funkcjonalności, a także utrzymaniem powstającej autorskiej aplikacji (około 40% utrzymania, 60% rozwoju);
  • Realizacja zadań zarówno po stronie Back-end'u (Java 8, Spring2) jak i Front-end"u (JavaScript, głównie React.js);
  • Realny wpływ na kształt architektury aplikacji;
  • Współpraca w niewielkim zespole, produkującym produkt dedykowany dla klientów zewnętrznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w poniższych technologiach minimum 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość Java 8;
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Spring 2;
  • Znajomość React / React Native;
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux;
  • Umiejętność pracy zarówno w Backend, jak i Frontend;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego ułatwiającego czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Preferowane formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Wpływ na tworzenie i jakość tworzonej aplikacji;
  • Możliwość rozwoju na stanowisko Team Leadera;
  • Biuro przy Głównym Rynku.
Wyślij CV