2016-11-23 21:30

Dla naszego Klienta, Szwajcarskiego software housu, poszukujemy osoby na stnowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT UX/UI Designer ze znajomością Front-EnduWrocław

Zakres obowiązków:

  • Praca dla firmy obsługującej 140+ klientów
  • Praca nad produktami opartymi na modelu SaaS
  • Praca przy systemie adresowanym do brokerów pracujących w branży handlu zbożami
  • Zbieranie wymagań i proponowanie rozwiązań we współpracy z klientem docelowym i zespołem developerskim
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie, w ciekawej branży
  • Praca w młodym kreatywnym zespole Agile
  • Projektowanie i udział we wdrażaniu rozbudowanego wizualnie narzędzia do wizualizacji danych
  • Projektowanie makiet i schematów do testowania rozwiązań UX/UI
  • Wsparcie przy gospodarowaniu czasem przewidzianym na implementacje poszczególnych rozwiązań
  • Pełna odpowiedzialność za finalny wygląd i tożsamość wizualną gotowego produktu (na ten moment opracowywana jest aplikacji desktopowa, w przyszłości pojawi się również wersja mobilna)
  • Wpływ na krótko i długo terminową strategie UX firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość zagadnień związanych z UX/UI
  • Bardzo dobra znajomość Photoshop lub Ilustrator (w celu budowania makiet itp.)
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript (firma korzysta z CoffeeScript)
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji WEBowych przetwarzających i prezentujących duże pakiety danych
  • Wiedza z zakresu Obiektowych Modeli Dokumentów (DOM)
  • Umiejętność prototypowania rozwiązań, w celu sprawdzenia jak to działa i jak sprawić, żeby działało lepiej
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Rozumienie zagadnień związanych z optymalizacją
  • Umiejętność pracy jako moderator, usprawniający wymianę informacji na linii Dev Team - Klient
  • Pasja do wizualizacji danych w sposób estetyczny i przejrzysty
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Wysokie wyczucie estetyki
  • Umiejętność zajmowania własnego stanowisk i proponowania alternatyw: dlaczego coś powinno być zaprojektowane tak a nie inaczej
  • Samodzielność i niezależność w pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Pełne wsparcie w przypadku relokacji
  • Dobrą atmosferę w pracy w młodym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek React lub D3.js
  • Znajomość:
    • CoffeeScript
    • TypeScript
    • Flow
  • Znajomość specyfiki rynków finansowych
Wyślij CV