2017-04-24 10:35

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej aplikacje webowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End DeveloperWrocław

Realizowane zadania:

  • Jako Front-End Developer Kandydat będzie odpowiedzialny za wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacjach frontendowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3;
  • Znajomość narzędzi typu LESS CSS/SASS;
  • Znajomość frameworków CSS (Twitter Bootstrap itp);
  • Znajomość GIT.

Proponujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole;
  • Udział w ciekawych i skomplikowanych technologicznie projektach;
  • Nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0);
  • Naukę języka angielskiego z Native Speakerem;
  • Pakiet medyczny Medicover;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Kartę Multisport;
  • Pokój rozrywki z grami planszowymi i grami na Xbox;
  • Owocowe poniedziałki - zapas witamin w postaci owoców;
  • Wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość AngularJS lub podobnych;
  • Doświadczenie w tworzeniu komponentów dla Twitter Bootstrap;
  • Znajomość PHP i frameworków dla tego języka.