2016-10-07 16:34

Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end DeveloperWrocław

Realizowane zadania:

  • implementacja projektów graficznych w Bootstrap i innych
  • projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji zgodnie z dobrymi praktykami UX
  • cięcie grafiki

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia jako Front-end Developer
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, RWD
  • umiejętność obsługi Photoshop lub innego oprogramowania używanego do cięć grafiki na potrzeby www
  • znajomość zagadnień z zakresu UI/UX
  • znajomość SASS/LESS i Bootstrap

Mile widziane:

  • znajomość JavaScript, AngularJS, task runnerów (Grunt, Gulp) i package managerów (npm, Bower)
Wyślij CV