2016-10-07 18:44

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się software house, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-end - AngularJS - Responsive Web DesignWarszawa

Zadania:

  • Tworzenie interfejsów aplikacji z użyciem AngularJS

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w Responsive Web Design
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5
  • Dobra znajomość BackboneJS
  • Dobra znajomość AngularJS
  • Dobra znajomość jQuery

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość PHP
Wyślij CV