2016-10-03 08:31

Dla naszego klienta, międzynarodowej marki odzieżowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowania - testy manualne i automatyczneWarszawa

Zakres obowiązków:

  • pisanie i wykonywanie testów zarówno manualnych jak i automatycznych
  • tworzenie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • odpowiedzialność za jakość tworzonego produktu

Od kandydata oczekujemy:

  • 1,5-2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość metod i narzędzi testowania (głównie dot. automatyzacji)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych