Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer PHP & JavaScript Warszawa

Zadania:

  • Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem znajomości języka PHP.
  • Tworzenie nowych modułów do istniejących systemów wg zapotrzebowania.
  • Współtworzenie nowych aplikacji przydatnych do usprawnienia pracy różnych departamentów firmy.

Oczekiwania:

  • Chęć i łatwość nauki nowych technologii.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność.
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z serwerami Linux.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP (Object Oriented Programming) w programowaniu aplikacji.
  • Praktyczna znajomość PHP - przynajmniej jeden framework MVC.
  • Znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL.
  • Znajomość HTML, CSS.
  • Znajomość JavaScript - jQuery.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz wpływu na kształt nowych procesów wdrażanych w firmie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej motywacji i zaangażowaniu.
Wyślij CV