Dla naszego Klienta, firmy IT obsługującej największych Klientów z branży finansowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PL/SQL Developer - projektowanie i programowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQLWarszawa

Realizowane zadania:

  • projektowanie i programowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL
  • wypracowywanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • analiza problemów (biznesowa i techniczna), wdrażanie poprawek
  • koordynacja działań z zespołem Java
  • analiza wydajności bazy, optymalizacja zapytań i procedur
  • możliwa praca przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu kodu PL/SQL oraz struktur danych
  • praktyczne umiejętności w analizowaniu, poprawianiu i optymalizowaniu złożonego kodu PL/SQL, w oparciu o analizę kodu, logów aplikacyjnych oraz danych
  • biegłość w obsłudze rozwiązań opartych o XML

Proponujemy:

  • Ciekawe wyzwania i możliwość pracy w oparciu o wiodące rozwiązania informatyczne w międzynarodowym środowisku projektowym
  • Pracę w młodym, wysoko wyspecjalizowanym i dynamicznym zespole
  • Wybieramy najlepszych i proponujemy wysokie wynagrodzenie

Mile widziane:

  • doświadczenie w analizie wymagań biznesowych, znajomość UML
  • znajomość języka Java, technologii JEE, usług SOAP
  • umiejętność poruszania się po środowisku Unix/Linux
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • doświadczenie w sektorze ubezpieczeń
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień hurtowni danych