2016-12-27 21:52

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej autorskie oprogramowanie dedykowane do branży finansowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Team Leader / Programista C++ / QTWarszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bieżąca pracą zespołu programistycznego
  • planowanie pracy programistów
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • udział w projektowaniu systemu
  • rozwój narzędzi i procedur w zespole programistycznym
  • projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń
  • rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++
  • bardzo dobra znajomość biblioteki Qt - moduły:
    • QtCore,
    • QtGui,
    • QtNetwork,
    • QtSql,
    • QtXml
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • duże umiejętności społeczne
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • dobra znajomość środowiska Linux
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość typowych wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia kompetencji zawodowych

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu kontroli wersji SVN
  • doświadczenia z bazą danych PostgreSQL
  • umiejętność dokumentowania kodu przy użyciu programu Doxygen
  • certyfikat Qt Essentials