2016-10-04 16:37

Dla naszego Klienta, dużej grupy mediowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - eZ Publish i SmartyWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie grupy serwisów internetowych
  • samodzielne projektowanie i implementacja aplikacji
  • utrzymanie jakości kodu
  • sporządzanie dokumentacji kodu

Od kandydata oczekujemy:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość PHP w tym programowanie obiektowe oraz SQL
  • znajomość CMSu eZ Publish i Smartów
  • biegła znajomość JavaScript oraz np biblioteki jQuery i jQuery UI
  • ogólna znajomość technologii HTML5, CSS3
  • doświadczenie z zakresu projektowania i rozwijania dużych serwisów internetowych
  • podstawowe umiejętności konsolowe w systemie Linux i umiejętność korzystania z systemu zarządzania wersjami: SVN
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia

Mile widziane:

  • wykorzystywanie w pracy popularnych frameworków:
    • Zend,
    • Symfony2,
    • Prado,
    • Pear
  • wiedza o optymalizowaniu stron pod wyszukiwarki: SEO/SEM
  • wiedza o zarządzaniu serwerem WWW Apache
Wyślij CV