2016-12-28 14:58

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy IT, obsługującej największych klientów z branży finansowej oraz z sektora publicznego, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Leading Programmer - wielkie bazy danych dla projektów informatycznychWarszawa

Opis stanowiska:

  • analiza procesów,
  • projektowanie oraz tworzenie i rozbudowa aplikacji webowych dla kluczowej linii biznesowej spółki

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w kreatywnym rozwiązawaniu trudnych problemów związanych z projektowaniem i programowaniem dużych baz danych,
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu baz danych dla bardzo dużych projektów informatycznych:
    • 1 udział w kilku projektach na samodzielnym stanowisku, najchętniej głównego projektanta - programisty
    • 2 projekty dla ponad 100 użytkowników biznesowych
    • 3 projekty z tabelami baz danych zawierającymi miliony rekordów,
  • bardzo dobra znajomość bazy danych PostgresQL
  • znajomość bazy danych PL/SQL (SQL, PL/SQL, Optymalizacje),
  • doświadczenie w pisaniu dużych procedur PL/SQLowych (minimum kilkadziesiąt linii),
  • doświadczenie w optymalizacji oprogramowania.

Proponujemy:

  • bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie podstawowe, premie, ubezpiczenie medyczne),
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w środowisku nowoczenych, zaawansowanych narzędzi programistycznych,
  • prowadzenie prestiżowych projektów,
  • tworzenie aplikacji biznesowych w oparciu o najlepsze wzory światowe, opartych o wiadący trend rozwoju IT zwany cloud computing,
  • możliwość współdecydowania o kierunkach rozwoju szybko rosnącej spółki i używanych technologiach programistycznych,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i zostania wysokiej klasy ekspertem w swojej dziedzinie,
  • wygodne warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy, telefon komórkowy, obiady w biurze firmy),
  • dla osób spoza Warszawy możliwa pomoc finansowa w przeprowadzce

Dodatkowe atuty:

  • posiadania certyfikatów dla bazy danych Oracle,
  • dobra znajomość XML, XSLT,
  • dobra znajomość systemu Linux.
Wyślij CV